Hakkımızda

EKC LABORATUVAR CİHAZLARI İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. firması olarak üretim ve kalite kontrol lab. analiz ve test araştırma laboratuarlarına, AR-GE birimlerine, moleküler genetik araştırma birimlerine, Üniversitelere ve üniversitelerin Gıda, kimya, kimya mühendisliği, eczacılık fakültelerine, ilaç üreticilerine, Hastane yoğun bakım ve ameliyathane cihazları ve sarf malzemeleri konusunda hizmet vermekteyiz. "Dürüstlükten ödün vermeden sunacağımız satış ve servis hizmetlerimizle, ekibimizin bilgi ve eğitimine yaptığımız yatırımlarla, kaliteli, etkin ve doğru çözümler sunarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak öncelikli hedefimizdir." Saygılarımızla, Ahmet EKİCİ 

Vizyonumuz

• Hizmet verdiğimiz sektörde satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile ismi kalite, doğruluk ve dürüstlükle birlikte anılan lider kuruluş olmak .
• Müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak üzere bu anlayışı benimsemiş ve uygulamakta olan üretici/ithalatçı firmalarla çalışmak.
• Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerinin artırılması için sürekli gelişim prensibinden hareketle sürekli eğitim programları düzenlemek.

Misyonumuz

• Müşterilerimizin memnuniyetini her faaliyetimizde ön planda tutmayı hedef haline getirmek.
• Müşterilerimizin sadece bugünkü değil gelecekteki ihtiyaçlarını da karşılayabilmek üzere kendimizi sürekli geliştirmeyi ve teknolojide yaşanan gelişmeleri hızlı ve etkin bir şekilde izlemek.
• Müşteri ile ilişkilerimizin sadece satışla bitmediği gerçeğinden hareketle servis hizmetlerimizi en kısa süre, en yüksek hız ve en yüksek kalite ile sunmayı ve en yüksek düzeyde hizmet vermek.

Test

Form Gönderimi

Tamam

0312 316 11 04 05325966259